Historyczny sukces sekcji zapaśniczej - sześć medali mistrzostw Polski

Dodał: Marta Data: 2019-12-31 10:18:28 (czytane: 21937)

Okres świąteczny dla sportowców i trenerów stanowi moment wytchnienia od treningów i możliwość przypomnienia sobie najważniejszych osiągniętych sukcesów.

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

To także czas na podziękowanie im za to, jak wspaniale reprezentują miasto Połaniec, powiat staszowski oraz region świętokrzyski.

W tym szczególnym czasie, podsumowujemy tylko najważniejsze osiągnięcia roku sportowego 2019, i z uwagą patrzymy w stronę zawodników, którzy w mijającym roku swoimi wspaniałymi startami dostarczyli połańczanom niezapomnianych przeżyć i emocji. Sukcesy osiągane w zmaganiach rangi Mistrzostw Polski, czyli na najważniejszym turnieju w każdej grupie wiekowej, umacniają w nas poczucie dumy. Docenić należy również rolę trenerów: Tadeusza Szkwarka i Wiktora Skrobacza, którzy swoimi metodami szkoleniowymi doprowadzili wychowanków na sam szczyt w Polsce. Mamy także przekonanie, że w niedalekiej przyszłości również pojawią się medale mistrzostw Europy i świata. Ukłon kierujemy również w stronę licznych sprzymierzeńców sportu, a w szczególności sportu zapaśniczego, dziękujemy władzą miasta oraz rodzicom za ich niewątpliwie duży wkład w kształtowaniu ich postaw.

Medaliści Mistrzostw Polski

• Mistrzostwa Polski Młodzików styl - wolny, (14) Stargard, 22-24-11-2019 Bartosz Tomala w kategorii wagowej do 57 kg  wywalczył srebrny medal.

Zobacz

• Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadetek styl - zapasy kobiet,  (17) Staszów, 01-03-05-2019 Weronika Kapinos w kategorii wagowej do 61 kg wywalczyła srebrny medal.

Zobacz

• Mistrzostwa Polski Juniorów styl - wolny, (20) Międzyzdroje, 12-14-04-2019 Jakub Władczyk w kategorii wagowej do 74 kg wywalczył złoty medal.

Zobacz

• Mistrzostwa Polski Juniorów styl - wolny, (20) Międzyzdroje, 12-14-04-2019 Patryk Jurkowski w kategorii wagowej do 57kg wywalczył brązowy medal.

Zobacz

• Mistrzostwa Polski Seniorów styl - zapasy kobiet, Bydgoszcz, 26-28-04-2019Anna Wawrzycka w kategorii wagowej do 76 kg wywalczyła srebrny medal.

Zobacz

• Mistrzostwa Polski Weteranów styl - wolny, Warszawa, 18-19-10-2019 Tadeusz Szkwarek w kategorii wagowej B70 wywalczył złoty medal.

Zobacz

Świętokrzyska Federacja Sportu w Kielcach opublikowała listy w oparciu o kryterium osiąganych wyników w ogólnopolskim systemie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. Na dziewięćdziesiąt klubów, które zdobyły punkty dla województwa świętokrzyskiego Miejski Klub Sportowy CZARNI Połaniec został zaklasyfikowany w dziesiątce najlepszy klubów w województwie.

To daje  ósme miejsce z liczbą 91pkt z czego 81 pkt dla CZARNYCH wywalczyła sekcja zapaśnicza,  8 pkt piłka siatkowa, 2 pkt tenis stołowy. Powyższe sukcesy pokazują, że solidna praca na treningach przynosi niesamowite rezultaty, a radość z sukcesu pozostaje na zawsze, natomiast ból na treningu jest tylko chwilowy. Gratulujemy  wszystkim zawodnikom sportowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Klasyfikacja klubów zapaśniczych świętokrzyskie (klasyfikacja_klubow.docx)

Dodane: 2024-03-17 17:01 - Komentarze  (0)  czytane (1272)