Strona startowa

Wiadomości - Kronika policyjna

Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej

Dodał: Marta Data: 2023-02-03 15:14:23 (czytane: 413)

W Komendzie Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego szefa jednostki insp. Jacka Piwowarskiego. Po 32-letniej służbie, w tym 12 latach spędzonych na kierowniczym stanowisku w kazimierskiej policji, komendant przeszedł na emeryturę.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-ZdrójOd jutra obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej pełnił będzie dotychczasowy zastępca nadkom. Tomasz Zwolski. Podczas uroczystości obecny był szef świętokrzyskich policjantów nadinsp. dr Jarosław Kaleta.

Zobacz

Zobacz

Dzisiejszy dzień z pewnością na długo zapisze się w pamięci policjantów z kazimierskiej komendy, a przede wszystkim insp. Jacka Piwowarskiego, który po 32 latach służby w Policji odchodzi na emeryturę.

Pożegnanie pana Komendanta rozpoczęło się zgodnie z ceremoniałem, od złożenia meldunku i wprowadzenia sztandaru Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej.  Następnie odczytany został rozkaz personalny o zdaniu stanowiska służbowego przez insp. Jacka Piwowarskiego, po czym ustępujący ze stanowiska złożył stosowny meldunek Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Kielcach. W trakcie dzisiejszej uroczystości obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej powierzone zostały nadkom. Tomaszowi Zwolskiemu, pełniącemu dotychczas funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej.

Szef świętokrzyskich policjantów nadinsp. dr Jarosław Kaleta oraz zebrani goście, podczas przemówień dziękowali za oddanie, siłę i upór w dążeniu do celu, jakim jest bezpieczeństwo mieszkańców powiatu kazimierskiego.

Zobacz

Zobacz

Odchodzący na emeryturę insp. Jacek Piwowarski podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy, przychylność, a także pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, kadra kierownicza kazimierskiej komendy oraz zaproszeni goście. Wśród nich byli m.in. Prokurator Rejonowy w Pińczowie Pani Jolanta Doroz, Starosta Powiatu Kazimierskiego Pan Jan Nowak, Przewodniczący Rady Powiatu Kazimierskiego Pan Jerzy Bojanowicz, Burmistrzowie i Wójtowie Gmin Powiatu Kazimierskiego, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kazimierzy Wielkiej Pan starszy kapitan mgr inż. Marcin Oziębło, Ksiądz Kapelan Marian Fatyga.

Dziękując za wieloletnią służbę insp. Jackowi Piwowarskiemu życzymy szczęścia, spełnienia i sukcesów na policyjnej emeryturze.

Źródło: KPP w Kazimierzy Wielkiej


Reklama

Tagi: Kazimierza Wielka   policja w Kazimierzy    

Zobacz także

Kobieta straciła 6 000 złotych przy sprzedaży bluzki

Dodane: 2023-03-28 11:18 - Komentarze  (0)  czytane (572)

TAGI: Policja, fałszywy link, oszustKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.209.138

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Sanatorium mi?o?ci - spotkanie z uczestnikami programu

Sanatorium Mi?o?ci w Busku-Zdroju - konferencja prasowa

Studniówka 2023 Zespó? Szkó? Ponadpodstawowych im. M. Kopernika w Busku-Zdroju - cz??? oficjalna

Konferencja prasowa w Muzeum Regionalnym w Pi?czowie

Studniówka 2023 Zespó? Szkó? Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju - zabawa cz.2

Studniówka 2023 Zespó? Szkó? Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju - zabawa cz.1

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj bilet na występ Kabaretu K2 w Busku-Zdroju!
Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki!!! Zaprszamy na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Synoptyk IMGW: od poniedziałku wraca zima

Za sprawą niżu z centrum nad Bałtykiem, do Polski napływa chłodne powietrze pochodzenia arktycznego. Jak powiedziała PAP Grażyna...