Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wiadomości - Kultura, rozrywka

Spotkanie z Adamem Ochwanowskim - Twórcą świętokrzyskiego krajobrazu literackiego (video)

Dodał: Marta Data: 2023-11-22 15:51:25 (czytane: 2232)

W najnowszym odcinku Studia Portalu Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego, redaktor Michał Łagowski miał przyjemność porozmawiać z wyjątkową postacią świętokrzyskiego krajobrazu literackiego - Adamem Ochwanowskim.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-ZdrójPoeta, krytyk literacki, tłumacz, animator kultury, autor tekstów piosenek, scenarzysta, reżyser i regionalista - to tylko niektóre z tytułów, które doskonale oddają bogactwo i wszechstronność twórczości Ochwanowskiego.

W trakcie rozmowy, Adam Ochwanowski podzielił się nie tylko swoim doświadczeniem zawodowym, ale także spojrzeniem na świat i źródłem twórczych inspiracji. Znany ze swojej niezwykłej płodności twórczej, Ochwanowski opowiedział o korzeniach swojej twórczości, zaznaczając, że jest poetą, który czerpie z niedoskonałości świata, z jego brzydoty i cierpienia.

"Prawdziwa poezja nie cierpi afirmacji" - wyznał w trakcie rozmowy. To podejście do sztuki wydobywa z twórczości Ochwanowskiego autentyczność i głębokość. Jego wrażliwość na mroczne aspekty życia sprawia, że jego wiersze stają się swoistym lustrem, odbijającym rzeczywistość w sposób pełen piękna i prawdy.

Zobacz

Adam Ochwanowski to nie tylko twórca, ale także aktywny uczestnik życia kulturalnego regionu. Jego wkład jako animatora kultury jest nieoceniony, wpływając na rozwój lokalnej sceny artystycznej i literackiej.

Spotkanie z Adamem Ochwanowskim w Studiu Portalu Informacji Kulturalnej było nie tylko okazją do poznania sylwetki niezwykle zdolnego twórcy, ale także inspirującą podróżą przez różne obszary kultury i sztuki. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Źródło: PIK


Reklama

Tagi: Adam Ochwanowski   PIK    

Zobacz także

Składanie wniosków o wyprawkę szkolną w ramach programu 'Dobry Start' do 30 Listopada

Dodane: 2023-11-30 08:52 - Komentarze  (0)  czytane (5286)

TAGI: dobry start, 300+, wyprawka dla uczniaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.180.174

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Blad