Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wspólna walka o życie: Akcja Krwiodawstwa na rzecz malutkiej Amelki

Dodał: Marta Data: 2023-08-29 10:57:28 (czytane: 3558)

W nadchodzący piątek, 1 września, w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się 39. edycja akcji krwiodawstwa pod hasłem 'Oddaj Krew, Podziel Się Życiem'. Ta szczególna akcja ma na celu zbiórkę krwi od hojnych dawców, którzy pragną włączyć się w walkę o życie czteroletniej Amelki z Pawłowic.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-ZdrójAmelka, mała mieszkanka Pawłowic, zaledwie 4-letnia dziewczynka, musiała stawić czoła jednemu z największych wyzwań w życiu – diagnozie nowotworu. To ogromne wyzwanie nie tylko dla niej, ale również dla całej rodziny oraz otoczenia. Mimo swojego młodego wieku, Amelka okazuje niezwykłą odwagę i siłę w walce z chorobą. Jej historia porusza serca wielu ludzi i staje się inspiracją do działania.

 Zobacz

Dla osób borykających się z chorobami, takimi jak nowotwór, krew przekazana przez bezinteresownych dawców staje się często szansą na przeżycie. Transfuzje krwi są nieodzownym elementem procesu leczenia, który pomaga pacjentom na różnych etapach ich walki. Krew przekazywana przez hojnych krwiodawców staje się niezwykle cennym darem, który może zdziałać cuda i przywrócić nadzieję.

Nie ma lepszego momentu, by dołączyć do wspólnej walki o zdrowie i życie Amelki, niż w piątek, 1 września, w sali teatralnej Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Zobacz

Akcja Krewkich Ponidzian to inicjatywa, która od lat mobilizuje społeczność do udziału w akcjach krwiodawstwa, mając na względzie potrzeby osób potrzebujących. Początek akcji o godzinie 9:00. Pamiętaj o  zabraniu ze sobą dowodu tożsamości.

/Krewcy Ponidzianie/


Reklama

Tagi: zbiórka krwi   Krewcy Ponidzianie    

Zobacz także

Warunki drogowe w regionie: Trasy krajowe przejezdne, lokalnie śnieg i błoto pośniegowe

Dodane: 2023-12-03 09:59 - Komentarze  (6)  czytane (1219)

TAGI: zima, opady śniegu, warunki drogoweKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.60.197

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Blad