Strona startowa

Wiadomości - Kultura, rozrywka

Ogólnopolski Konkurs Poetycki 'O Laur Adama - 2024'

Dodał: Marta Data: 2024-03-13 11:45:47 (czytane: 5696)

Zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Laur Adama - 2024". Jury w składzie: Adam Gwara, Adam Ochwanowski oraz Adam Ziemianin wybierze i nagrodzi najlepsze prace.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-ZdrójKonkurs organizowany jest przez Adama Jarubasa, Posła do Parlamentu Europejskiego, oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Historyczne "Beldonek" w Pińczowie.

Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych tworzeniem poezji, niezależnie od wieku czy doświadczenia literackiego. Uczestnicy proszeni są o przesłanie zestawu trzech wierszy, które nie były wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach. Jury oceni jedno z nadesłanych dzieł.

Zobacz


Regulamin II Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego  "O LAUR ADAMA - 2024"

I. Organizatorzy II Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego " O Laur Adama - 2024 ": Adam Jarubas - Poseł do Parlamentu Europejskiego i Stowarzyszenie Kulturalno - Historyczne " Beldonek " w Pińczowie

II. Cel konkursu: inspirowanie do aktywności twórczej, promowanie talentów literackich, popularyzacja twórczości poetyckiej.

III. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie zestawu 3 wierszy. Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach. Jury oceni jeden z nadesłanych wierszy.

IV. Tematyka i forma utworów jest dowolna.

V. Prace konkursowe powinny być opatrzone godłem słownym (pseudonimem), a do nich dołączona koperta z tym samym godłem w adresie, zawierająca w zaklejonej kopercie kartkę z danymi autora (imię i nazwisko, adres do korespondencji, e-mail, ewentualnie numer telefonu ).
Prace należy przesyłać w 4 egzemplarzach.
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dołączenie podpisanego przez autora oświadczenia o następującej treści: „Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję w całości regulamin II Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Laur Adama - 2024”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych autora pracy konkursowej w zakresie i celach wskazanych w regulaminie.”

VI. Jury powołane przez organizatora w składzie:
Adam Gwara
Adam Ochwanowski
Adam Ziemianin
oceni nadesłane utwory oraz przyzna następujące nagrody i wyróżnienia:
I - 1000 zł.
II - 700 zł.
III - 500 zł.
oraz trzy wyróżnienia po 300 zł.
Nagrodzone i wyróżnione prace będą opublikowane na plakacie poetyckim i na portalach literackich

VII. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie: www.jarubasadam.pl i na portalach kulturalnych Prace konkursowe należy przesłać do dnia 15 marca 2024 roku (decyduje data stempla pocztowego)  na adres: Biuro Poselskie Adama Jarubasa 25 - 363 Kielce, ul. Wesoła 47/49 , z dopiskiem „O Laur Adama "lub dostarczyć do siedziby organizatora.

VIII. Patronem medialnym Konkursu jest Gazeta Kulturalna i Radio z Qlturą, a patronem honorowym - Warszawski Klub Przyjaciół Ziemi Kieleckiej

IX. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o miejscu i terminie wręczenia nagród drogą mejlową bądź telefoniczną. Organizatorzy nie refundują kosztów dojazdu na uroczystość wręczenia nagród

X. Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres: palac@chroberz.info lub do Adama Ochwanowskiego - tel. 660 271 154

XI. Organizatorzy nie zwracają nadesłanych tekstów zastrzegając sobie prawo do publikowania i cytowania w mediach nagrodzonych i wyróżnionych wierszy bez dodatkowej zgody autorów i bez honorarium autorskiego.

XII. Ochrona danych osobowych
1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach konkursu jest Stowarzyszenie Kulturalno - Historyczne Beldonek w Pińczowie
2. W ramach konkursu Administrator danych przetwarzał będzie imiona, nazwiska, email oraz adres do korespondencji uczestników.
3. Dane wymienione w ust. 2 przetwarzane są na podstawie zgody. Zgoda ta jest dobrowolna i możliwa do wycofania w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.
4. Celem przetwarzania danych jest identyfikacja uczestników turnieju oraz umożliwienie powiadomienia laureatów o przyznanych nagrodach.
5. Dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez czas trwania konkursu i usunięte nie później niż po upływie 3 miesięcy od dnia jego zakończenia.
6. Autor ma prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko ich przetwarzaniu.


Reklama

Tagi: konkurs poetycki   Laur Adama    

Zobacz także

Konkurs Fotograficzny 'Moje Wakacje na Ponidziu'

Dodane: 2024-06-20 13:40 - Komentarze  (0)  czytane (385)

TAGI: konkurs fotograficzny, Ponidzie, konkurs dla dzieciKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.143.154

Kochanowski John (2024-03-13 13:55:24)

Późno nas informujecie, może wierszy nie chcecie?
Marca trzynastego, to dość późno mój drogi kolego,
Kiedy kapituła Adama naszego, zbiera się już Anno Domini marca piętnastego!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

Hotel Pod Świerkiem

ul. Waryńskiego 38, 28-100 Busko Zdrój

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej

Oferty sponsorowane

Nie pozwól by stres popsuł ważne spotkanie biznesowe

Stres towarzyszy człowiekowi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym....

Ogłoszenia

Dodano: 2024-06-20 22:11:15

Szukam Seex Przyjaciela

Dodano: 2024-06-20 21:51:00

Praca od Zaraz

Dodano: 2024-06-20 21:38:36

Czarna porzeczka

Dodano: 2024-06-20 21:22:48

Fabrycznie odblokowany Apple iPhone 15 Pro Max, iP...

Dodano: 2024-06-20 21:21:31

kto mi pomorze

Dodano: 2024-06-20 21:20:06

Fabrycznie odblokowany Apple iPhone 15 Pro Max, iP...

Dodano: 2024-06-20 21:18:06

kto mi pomorze

Dodano: 2024-06-20 21:10:47

Peaca

Dodano: 2024-06-20 21:03:01

Schody z płytek

Dodano: 2024-06-20 19:13:52

zlecę wykonanie ogrodzenia panelowego